הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חברת טרייד אפ בע"מ בראשותו של אייל הרינג הוקמה בשנת 2003 ומתמחה בשיווק ומכירת רכבים חדשים ורכבים משומשים מיד ראשונה פרטית. החברה מפעילה מתקן מכירה ואולם תצוגה בראשון לציון .הרכבים משווקים במכירה ישירה, מכירה באמצעות טרייד אין ומכירה במבחר מסלולי תשלומים ומימון גמישים.

אולם התצוגה ומתקני המכירה מחזיקים במלאי למסירה מיידית רכבים חדשים ממבחר מותגים מובילים עם אחריות יצרן מלאה,רכבים משומשים מיד ראשונה בבעלות פרטית,רכבי שטח ו 4X4 ,רכבי יוקרה,רכבי פרימיום ומנהלים,משפחתיות ,מכוניות קטנות ומיני.

כל הרכבים המוצעים למכירה עוברים בדיקות קפדניות ולאחר מכן תהליך השבחה מדוקדק על מנת לספק את הרכב שהוא במצב תצוגה וכל זאת בכדי שהלקוח יחוש את חווית השירות שלנו כבר מהרגע הראשון .

מחלקת מימון לרכב: חברת טרייד אפ עובדת בשיתוף פעולה ישיר עם בנק איגוד,מימון ישיר ,חברת פמה וגופים פיננסים מובילים אחרים בכדי לספק ללקוחותיה שרותי מימון איכותיים ומסלולי הלוואות גמישים ובהתאמה אישית. לקוחות טרייד אפ המעוניינים לרכוש את הרכב באמצעות הלוואה מקבלים מענה ואישור מיידי תוך דקות ספורות במקום מבלי להתרוצץ בין בנקים והמצאת מסמכים ובירוקרטיה מיותרת.
טרייד אפ מציעה לקוחותיה מבחר ענק של מסלולי מימון בהתאמה אישית לצרכי הלקוח לפי גובה החזר החודשי ,תקופת ההלוואה וכו..

מחלקת הטרייד אין: כמעט כל אחד מאיתנו מרגיש מדי פעם את הצורך להחליף את הרכב ולהתקדם לרכב חדיש יותר ,משוכלל יותר,קטן או גדול יותר אבל מסתבר כי כמעט לכולנו אין את הזמן והסבלנות ליזום את תהליך מכירת הרכב שלנו ,לענות למודעות הפרסום,לקבוע עם אנשים ולהתרוצץ בין מכוני הבדיקה ,המוסכים וכו.. ולחשוב שאחרי כל זה להתחיל בתהליך החיפוש אחר הרכב אותו אנחנו רוצים לקנות ,שוב אנחנו צריכים להתרוצץ,לחפש ,לבדוק ,לתקן ולגזול מזמננו היקר..
אם אתם מזדהים עם כל מה שקראתם עד עכשיו זה הזמן להכנס לסוכנוית של חברת טרייד אפ ,לבחור את הרכב המתאים לכם,להזדכות בטרייד אין עבור הרכב שלכם ולהתקדם לרכב החלומות שלכם תוך פחות משעה אחת..

טרייד אין עתידי: חברת טרייד אפ פיתחה בעבור לקוחותיה את שיטת הטרייד אין העתידי. לקוחות טרייד אפ מקבלים במעמד מסירת הרכב התחייבות כתובה שלנו לרכוש מכם את הרכב בחזרה בעסקת טרייד אין ללא הגבלת תוקף ובמחיר מסוכם מראש . שיטה זו מקנה ללקוח את השקט הנפשי כבר לעיסקה הבאה ומבטיחה מכירה בטוחה בעתיד של הרכב אותו רק עכשיו רכשתם.

מחלקה לביטוח רכב: חברת טרייד אפ עובדת בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח הגדולות ועם סוכנים מקצועיים המבטיחים ללקוחתנו שירותי ביטוח מקצועיים ומחירים מסובסדים ומיוחדים ללקוחות טרייד אפ.